O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Choć właściwie przygoda z numizmatyka rozpoczęła się w 1990 roku kiedy to zacząłem jeździć na giełdy Bytomskie. Początkowo jako kupujący a później również jako sprzedający swe zbiory.

Od 2010 roku mamy odpisaną umowę z Narodowym Bankiem Polski na dystrybucję wartości kolekcjonerskich. Od 2014 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem - jednym z niewielu w województwie śląskim.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dlatego aby uniknąć nieporozumień prosimy o wstrzymanie się z wpłatą za dokonane zakupy do momentu potwierdzenia ich dostępności w stanie podanym na stronie sklepu.

Stale rozwijamy nasz asortyment wprowadzając coraz więcej monet i banknotów. Jest to możliwe dzięki prowadzonemu skupowi wartości kolekcjonerskich.

czny.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email poczta@alegan.pl lub telefonicznie pod numerem +48691739397.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Sklep numizmatyczny ALEGAN - Katowice

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl